radioaktivní zóna
 
  složení
  snímky
  suicide
  soustředění
  shirt
  sídlo
  start
 
homepage

 

Slévárna Suchomel Staré Splavy

sportovní sekce

/soustředění/

 

Pro najíždění první intenzit jsme letos zvolili jihoamerické Andy. Na prvním snímku je Standa při výjezdu na chilskou sjezdovku "Butragueňo"

 

 

Po šestihodinovém výjezdu následoval půlhodinový downhill po odvrácené straně sjezdovky. Průměrná rychlost = 88 mil/h.

 

 

Monte Christophe Columbus - nadmořská výška 4220m. V dáli pod mračny nesměle vykukuje horská víska Sukulentero.

 

 

Monte Christophe Columbus - nadmořská výška 4320m. Zatímco na předchozím snímku se chilské lučiny zelenají, o kousek výše si zámožní chilané užívají zimních radovánek. Standa je na snímku druhý zprava nahoře, vedle instruktora snowboardingu Larse Gustaffsona, který v létě pracuje jako masér švédské curlingové reprezentace.

 

 

Obrovské tabulové hory, jako vystřižené z filmu "Ztracený svět", byly častým cílem tréninkových vyjížděk. Nahoru kondice, dolů technika. Standa se právě chystá k poměrně těžkému dropu.

 

 

Obrovskou sílu horských toků se snaží zkrotit celá řada přehrad. Na snímku je přehrada Santa Lucía přetínající řeku Rio Carvalho. Přehrada je dlouhá 650m, čtyřstupňové převýšení pak 120m. Jelikož se po přehradě nesmí jezdit na kole, Standa jej zodpovědně vede. Jinak by samozřejmě celý úsek absolvoval v sedle.

 

 

S úklidem v lesích jsou na tom chilští lesáci obdobně jako naši. Tady by je snad možná mohlo omlouvat, že se jednalo o nepřístupnou část chilského národního parku. Ležící baobab přes cestu je ale opravdu šlendrián. Standa ho zaregistroval až na poslední chvíli - podjet se nedal, přeskočit...vzhledem k nízké rychlosti bohužel také ne. Podezření na natrženou slezinu, odraženou ledvinu a frakturu pánve se naštěstí nepotvrdila. Po chvíli Standa nabyl vědomí a pokračoval v tréninku.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat